شماره دفتر مرکزی استودیو: ۸۸۸۱۲۵۲۵-۰۲۱

تماس با استودیو یکنو

راه های ارتباطی با دفتر مرکزی استودیو:

قبل از آشنایی با استودیو یکنو، لازم است بدانیم که داشتن استودیو عکاسی، نیازمند دانش آکادمیک و تجربی مرتبط با عکاسی و فیلمبرداری می باشد و فعالیت در حوزه عکاسی و فیلمبرداری طیف گسترده ای از زمینه ها را پوشش می دهد. 

به دلیل وجود این حجم از گستردگی، در وهله اول باید استودیوهای عکاسی در زمینه ای مشخص مانند عکاسی صنعتی و یا فیلمبرداری و ساخت تیزر، فعالیت نموده تا خروجی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهند. 

این روزها که شمار استودیوهای عکاسی بسیار زیاد شده امری طبیعی است چون شما میتوانید با خرید یک دوربین و چند شاخه نور عکاسی، شروع به گرفتن پروژه نمایید. اما اگر تجربه کافی وجود نداشته باشد، همکاری ها با مشتریان عمری کوتاه خواهند داشت. صرف داشتن یک دوربین با قیمت بالا ( که این روزها قیمت ها هم روزانه افزایش دارند ) نمیتواند خروجی با کیفیتی را تضمین کند.

پس میتوان نتیجه گیری کرد که برای همکاری های طولانی مدت و جلب رضایت افرادی که با استودیو عکاسی همکاری میکنند، ارائه یک خروجی با کیفیت از هرچیزی با اهمیت تر است. 

استودیو عکاسی یکنو مفتخر است که به شما عزیزان تضمینی در زمینه خروجی مدنظر شما و کاری که کیفیت استاندارد داشته باشد، ارائه دهد. چون رضایت مشتریان برای استودیو عکاسی یکنو بسیار مهم خواهد بود. چرا که نبود مشتری به منزله نبودن استودیو خواهد بود.

آشنایی با استودیو عکاسی یکنو

استودیو عکاسی یکنو، سال هاست که در زمینه عکس و فیلمبرداری با استفاده از افراد زبده در زمینه تصویربرداری و ویرایش تصاویر و همچنین استفاده از  تجهیزات با کیفیت و دوربین نوین برند سونی، فعالیت خود را ادامه میدهد.

در چه زمینه هایی فعالیت داریم؟

استودیو یکنو در زمینه عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی طلا و جواهر، ساخت تیزر و مشاوره در زمینه ساخت تیزر و سناریو نویسی برای آن و همچنین ساخت موشن گرافیک فعالیت دارد. پروژه های فیلمبرداری صنعتی، استفاده از پهپاد و ساخت تبلیغات برای رسانه های مختلف نیز از دیگر فعالیت های این مجموعه می باشد.

تلفن تماس:

02188812525

ایمیل:

info@yekno.com

تلفن همراه و واتس اپ:

(مناسب برای زمان های خارج از تایم اداری)

09194713047

آدرس:

تهران، میدان هفت تیر، ملایری پور

تلگرام استودیو یکنو

تلگرام یکنو

برای دیدن مطالب و توضیحاتی که استودیو یکنو ارائه می‌دهد.؛ تلگرام استودیو را دنبال کنید.
کلیک کنید

اینستاگرام استودیو یکنو

اینستاگرام یکنو

برای دیدن نمونه های روزانه استودیو یکنو، می‌توانید اینستاگرام استودیو را دنبال کنید
کلیک کنید

به عکاسی صنعتی نیاز دارید؟ تماس بگیرید: ۸۸۸۱۲۵۲۵-۰۲۱