درباره استودیو یکنو

کمی با استودیو یکنو آشنا شوید:

استودیو یکنو سال ها در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

ساخت تیــزر، موشـن گرافیـــــک و امور مربوط به حــوزه

تبلیغات و تولید محتوا فعالیت دارد.

 

قبل از اینکه درباره استودیو یکنو صحبت کنیم، لازم است بدانیم که داشتن استودیو عکاسی صنعتی، نیازمند دانش آکادمیک و تجربی مرتبط با عکاسی و فیلمبرداری می باشد. فعالیت در حوزه عکاسی و فیلمبرداری طیف گسترده ای از زمینه ها را پوشش می دهد. 

به دلیل وجود این حجم از گستردگی، در وهله اول باید استودیوهای عکاسی در زمینه ای مشخص، مانند عکاسی صنعتی و یا فیلمبرداری و ساخت تیزر، فعالیت نموده تا خروجی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهند. 

این روزها که شمار استودیوهای عکاسی بسیار زیاد شده است؛ علت واضحی دارد. زیرا شما می‌توانید با خرید یک دوربین و چند شاخه نور عکاسی، شروع به گرفتن پروژه نمایید. اما اگر تجربه کافی وجود نداشته باشد، همکاری ها با مشتریان عمری کوتاه خواهند داشت. صرف داشتن یک دوربین با کیفیت و قیمت بالا نمی‌تواند خروجی با کیفیتی را تضمین کند. وقتی از قیمت صحبت می‌کنیم؛ داغ دلمان تازه می‌شود. چرا که همگی برای خرید محصولات دلخواهمان به دردسر افتاده ایم.

می‌توان نتیجه گیری کرد که برای همکاری های طولانی مدت و جلب رضایت افرادی که با استودیو عکاسی صنعتی همکاری می‌کنند؛ ارائه یک خروجی با کیفیت از هرچیزی با اهمیت تر است.

همانطور که بارها درباره استودیو یکنو که یک استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی است؛ گفته ایم. یکنو مفتخر است که به شما عزیزان تضمینی در زمینه خروجی مدنظر شما با کیفیت استاندارد ارائه دهد. چون رضایت مشتریان برای استودیو عکاسی یکنو بسیار مهم خواهد بود. واضح است که نبود مشتری به منزله پایان کار یک استودیو خواهد بود.

آشنایی با استودیو عکاسی یکنو

استودیو عکاسی یکنو، سال هاست که در زمینه عکس و فیلمبرداری با استفاده از افراد زبده در زمینه تصویربرداری و ویرایش تصاویر و همچنین استفاده از تجهیزات با کیفیت و دوربین های به روز، فعالیت خود را ادامه می‌دهد. شما می‌توانید با رفتن به صفحه نمونه کار استودیو یکنو، سابقه استودیو را بررسی نمایید.

در چه زمینه هایی فعالیت داریم؟

استودیو یکنو در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، عکاسی طلا و جواهر، ساخت تیزر و موشن گرافیک فعالیت دارد. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی زیر شاخه های بسیاری را شامل می‌شود. عکاسی از محصول، عکاسی ورزشی و خبری، عکاسی هوایی، عکاسی محیطی و غیره همگی زیرمجموعه ای از عکاسی صنعتی هستند. در زمینه ساخت تیزر و سناریو نویسی برای آن و همچنین ساخت موشن گرافیک؛ استودیو یکنو نیاز مشتریان را پوشش خواهد داد. پروژه های فیلمبرداری صنعتی، استفاده از پهپاد و ساخت تبلیغات برای رسانه های مختلف نیز از دیگر فعالیت های این مجموعه می باشد.

عکاسی صنعتی نیاز هر صنف و برندی

مهم نیست که در چه حوزه ای فعالیت کنید. نیاز امروز جامعه، محتوای بصری است. از دیجیکالا گرفته تا محصولات برندهایی مانند میهن، همگی در حوزه تبلیغات، از عکس ها و فیلم های با کیفیت و محتوادار بهره می‌برند. پس اگر هنوز از دوربین گوشی خود برای عکاسی از محصولات خود استفاده می‌کنید و از نتیجه ناراضی هستید. وقت آن رسیده است که با استودیو یکنو تماس بگیرید.

تجهیزات به تنهایی کافی نیست

آیا یک استودیو موفق، تجهیزات به روزی دارد؟

اینکه هر استودیو عکاسی، تجهیزات به روز و کاملی داشته باشد؛

بسیار مهم و مفید خواهد بود.

اما این امری قطعی برای اجرای پروژه های موفق نیست.

برای داشتن یک خروجی نهایی با جلب رضایت شما؛

تجربه و خلاقیت، اولویت بالاتری از تجهیزات دارد.

 

تجهیزات به تنهایی کافی نیست

اینکه هر استودیو عکاسی، تجهیزات به روز و کاملی داشته باشد؛ بسیار مهم و مفید خواهد بود. اما این امری قطعی برای اجرای پروژه های موفق نیست. برای داشتن یک خروجی نهایی با جلب رضایت شما؛ تجربه و خلاقیت، اولویت بالاتری از تجهیزات دارد.

تعرفه استودیو یکنو

یکی از نکاتی که در شروع همکاری با استودیو یکنو، مورد بحث خواهد بود. تعرفه خدماتی استکه استودیو ارائه خواهد داد. اگر بخواهیم خیلی خودمانی به شما بگوییم؛ استودیو یکنو، به هیچ عنوان به دنبال قیمت گذاری نجومی برای ارائه خدمات خود نبوده است.

تعرفه های تعیین شده؛ با بررسی همه هزینه ها و تلاش های نفراتی است که در راه رسیدن به یک خروجی استاندارد، شکل گرفته است. هر صنف و حوزه ای برای درآمدزایی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. اینکه بگوییم هزینه ی خدماتی را کاهش دهیم تا برد کنیم؛ تفکری اشتباه است. چرا که اگر بسیار در حوزه قیمت، چانه زنی کنیم؛ شاید موفق به کاهش قیمت شویم. اما در عمل بر روی کیفیت کار خود نیز تاثیر گذاشته ایم. 

شاید با مثال بهتر موضوع جا بیفتد.

اگر شما صاحب یک استودیو عکاسی صنعتی باشید و با دو نوع مشتری روبه رو شوید که مشتری اول برای عکس خود هزینه ای مثلا 100 هزارتومانی برای هر فریم پرداخت کند. همچنین مشتری دوم برای عکس خود با همان فاکتورهای مشتری اول، 70 هزار تومان با چانه زنی پرداخت کند و قرارداد ببندد. حال شما برای کدام مشتری وقت و انرژی بیشتری خواهید گذاشت؟ فکر می‌کنیم؛ پاسخ واضح باشد.

نحوه هکاری با استودیو یکنو

برای همکاری با استودیو؛ راه های ارتباطی بسیاری را برای شروع همکاری با استودیو یکنو قرار داده ایم. 

شما می‌توانید با دفتر مرکزی استودیو در تهران: ۸۸۸۱۲۵۲۵ تماس بگیرید. از طریق صفحه ارتباط با استودیو یکنو نیز راه های دیگر ارتباطی قرار داده شده است. همچنین برای شیرین تر شدن همکاری ما شرایطی را در شروع همکاری برای مشتریان خود در نظر خواهیم گرفت.

سوالات متداول

بله! شما میتوانید برای اطمینان خاطر از عکاسی دلخـــــــواه خود، در استودیو یکنو حضور داشته باشید و این امر تا زمانی که خیالتان بابت عکاســــــــی راحت شود؛ می تواند ادامه داشته باشد.

خیر! فایل های گرفته شده به صورت خیلی کلی و از روی مانیتور به صاحب کار نمایش داده شده و پس از انتخاب عکس های مختلف، کار ویرایش بر روی آن ها آغاز خواهد شد.

پرداخت هزینه معمولا به صورت تعاملی با مشتریان صورت می گیرد! با این وجود پس از اتمام ویرایش عکس یا فیلم! صاحب کار یک پیش نمایش کلی از کارها دیده و پس از پرداخت هزینه؛ فایل اصلی کارها برایشان ارسال می گردد. 

در حال حاضر امکان ارسال عکس از طریق شبکه های اجتماعی وجود دارد! با این حال هم می توان به صورت یک فایل در دی وی دی کارها را پست یا پیک نمود و هم صاحب کار می تواند به صورت حضوری برای دریافت فایل نهایی اقدام نماید.

با ما در ارتباط باشید:

راه ارتباط تلفنی: ۲۵ ۲۵ ۸۱ ۸۸ ۰۲۱

طراحی، اجرا و سئو "دو هشت" dohasht

www.dohasht.com