به عکاسی صنعتی نیاز دارید؟ تماس بگیرید: ۸۸۸۱۲۵۲۵-۰۲۱

برای مشاهده تعرفه ها و قیمت های مربوط به عکاسی صنعتی به بخش تعرفه ها مراجعه نمایید

عکاسی صنعتی

وقتی که با اطرافیان خود صحبت می‌کنیم؛ حتما افرادی هستند که در زمینه فروش محصولاتی که دارند؛ دغدغه فروش بیشتر برای آن ها مطرح باشد. همچنین افرادی که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار بوده و در زمینه تبلیغات به راه های مختفی که وجود خواهد داشت؛ می اندیشند.

فرض کنید شما در زمینه فروش گوشی همراه فعالیت می‌کنید. طبیعی است که به غیر از یک فروشگاه فیزیکی که برای فروش حضوری از آن بهره می‌برید. در فضای مجازی نیز به دنبال فروش بیشتر محصولات خود خواهید بود. اینجاست که اگر کمی هوشمند باشید؛ به دنبال ارائه محصولات خود با بهترین کیفیت تصویر خواهید بود. از همین رو با دوستان و آشنایان درباره عکاسی از محصولات به پرس و جو می‌پردازید.

آشنایی با عکاسی صنعتی

در دنیای امروز ما به تبلیغات گسترده برای دیده شدن نیاز داریم. اهمیت عکاسی صنعتی در این زمان بیش از هر زمان دیگری احساس می‌گردد. امروزه با وجود عکاسی های دقیق و با جزییات بالا که یک عکاس حرفه ای ثبت می‌کند. بهتر بگوییم؛ از آن سوژه و یا محصول عکاسی می‌کند؛ هویت آن سوژه شکل مناسب تری خواهد گرفت.

این درست است که در زمینه تبلیغات، تنها نباید به عکاسی توجه شود. زمینه های دیگری مانند تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک و تبلیغاتی محیطی نیز باید در نظر گرفته شوند. با این وجود لازمه دیده شدن حتی در فضاهایی غیر از عکاسی صنعتی، استفاده از عکاسی های با کیفیت است. زیرا برای تولید محتوای بهتر این امری مهم خواهد بود.

درباره عکاسی صنعتی چه می‌دانید؟ 

در این بخش سعی کرده ایم؛ با توضیح جامع در رابطه با عکاسی صنعتی ابهامات شما را از بین ببریم. استودیو یکنو برای ارائه خدمات مربوط به عکاسی صنعتی در خدمت شما عزیزان خواهد بود. پس در ادامه با ما همراه باشید.

عکاسی صنعتی به عنوان یک مسیر جدید در ارائه خدمات با کیفیت و استاندارد با اصول درست در زمینه عکاسی است. این حوزه را می‌توان به عنوان یک مسیر مهم در راستای ارتقای مشاغل دیگر به حساب آورد. 

از دیگر مواردی که می‌توان به عکاسی صنعتی اشاره داشت؛ عکاسی هایی است که با هدف فروش و معاملات تجاری، صورت می‌گیرند. وقتی که درباره ارائه یک محصول صحبت می‌کنیم؛ کیفیت یک محصول و بسته بندی زیبا و دقت به جزییات در ساخت آن محصول نیست که به فروش بیشتر آن کمک خواهد کرد. فکر می‌کنیم که با اشاره به این موضوع تا الان متوجه شده اید که می‌خواهیم درباره اهمیت فروش بیشتر محصولات و رابطه مستقیم آن با عکاسی صنعتی صحبت کنیم. 

چرا این موضوع اهمیت بالایی دارد؟ 

نمایش جزییات و نورپردازی دقیق از یک محصول؛ با عکاسی به دور از اصول استاندارد، امکان پذیر نخواهد بود. همین موضوع و توجه نکردن به آن، عدم موفقیت یک محصول در تبلیغات، برندسازی و شناختن آن به مردم را موجب خواهد شد.

عکاسی صنعتی چیست؟

اگر تا اینجا با مفهوم عکاسی صنعتی خیلی ارتباط برقرار نکرده اید، بیایید ادامه دهیم.

طبیعی خواهد بود؛ اکثریت افراد آشنایی اولیه با صنف عکاسی صنعتی نداشته باشند. از این رو اولین سوالی که می‌پرسند؛ شناخت بیشتر در مورد عکاسی صنعتی را دنبال می‌کند.

نهایتا سوال این خواهد بود که: عکاسی صنعتی چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که عکاسی صنعتی طیف وسیعی از حوزه عکاسی را در برمی‌گیرد. عکاسی صنعتی چندین شاخه زیر مجموعه درون خودش دارد. هر کدام از این شاخه ها به صورت تخصصی فعالیت جداگانه ای را پوشش می‌دهد.

عکاسی صنعتی با اهداف مختلفی مانند اهداف تجاری و تبلیغات مفهوم دقیق تری پیدا می‌کند. به هر نوع عکاسی که اینگونه اهداف را دنبال کرده و برای برندینگ و حتی مدلینگ گام بردارد؛ عکاسی صنعتی گفته می‌شود.

عکاسی از محصولات، خدمات و افراد مشهور و مدل ها همگی درمجموعه عکاسی صنعتی دسته بندی می‌شوند. تصاویر مربوط به عکاسی صنعتی در کاتالوگ ها و مجلات و حتی روزنامه ها ستفاده می‌شوند. (بین خودمان بماند؛ دوره روزنامه ها تمام شده است.)

عکاسی صنعتی با استفاده از تجهیزاتی مناسب این حوزه شکل می‌گیرد. نور عکاسی، دوربین حرفه ای مناسب برای عکاسی و لنزهای مخصوص به نوع عکسی که قرار است تهیه شود. موارد ذکر شده همگی از تجهیزات مورد نیاز خواهند بود. با تامین موارد گفته شده ، خروجی به طرز عجیبی تمام زوایای ممتاز یک تصویر را به نمایش خواهد کشید.

نیروی انسانی و تجهیزات عکاسی صنعتی

قابل ذکر است که این شغل نیز مانند شغل های دیگر نیازمند نیروی انسانی است. نیروی انسانی عکاسی صنعتی، جهت تهیه و ویرایش یک خروجی تصویر خواهد بود. این موضوع نیازمند یک عکاس متخصص و با تجربه‌ است. عکاسی که بتواند با تهیه عکسی زیبا، حرفه‌ای و با کمترین ایراد ممکن، مشتری را جذب تصاویر خود کند.

عکاس حرفه ای، نیاز هر استودیو

آیا تهیه یک عکس به وسیله دوربینی با کیفیت کافی خواهد بود؟ جواب خیر می‌باشد. چرا ما به این سوال جواب مثبتی نمی‌دهیم؟ اگر حوزه عکاسی صنعتی تنها به یک دوربین عکاسی حرفه ای نیازمند باشد. در حال حاضر تعداد استودیو عکاسی صنعتی از موهای سر ما (در صورتی که موهای خود را از دست نداده باشیم.) فراتر می‌رفت. پس نتیجه گیری کنیم. به صرف اینکه یک استودیو دوربین خوبی داشته باشد؛ خروجی قابل قبولی ارائه نمی‌دهد. دوربین خوب یک امر ضروری و لازم است اما کافی نخواهد بود. 

ویرایشگر را فراموش نکنید

حال بگوییم دیگر به چه افراد و یا چیزهایی نیاز داریم؟

یک ویرایشگر تصویر خوب! بله این موضوع بسیار اهمیت دارد. قابل ذکر است که قبل و بعد از ویرایش تصاویر استودیو بسیار متفاوت است. کافیست عکس خامی که گرفته می‌شود را ببینید. احتمالا از دکمه دیلیت بر روی گوشی و یا کامپیوتر خود استفاده خواهید کرد. 

ویرایشگر ها، به تصاویر جلا و زیبایی خاصی خواهد بخشید. حال که ویرایشگر خوب مهم است، سوال مهم دیگری پیش می‌آید. ویرایشگر تصویر به چه چیزی نیاز دارد؟ بله درست حدس زدید. یک سیستم خوب! 

سیستمی که ویرایشگر تصویر استفاده می‌کند؛ باید قدرتمند بوده و ویرایشگر را با کندی بیش از حد، آزار ندهد. 

برگردیم و به نقش عکاس در عکاسی صنعتی نگاهی بیاندازیم. خواهیم دید که دوربین تنها تجهیزاتی نیست که نیاز داریم. مواردی مانند نورها برای نورپردازی، انواع دکورها برای چیدمان عکاسی، دستیار عکاس برای کمک به عکاس تا عکسی زیبا خلق کند و غیره که وجودشان بسیار حائز اهمیت خواهند بود.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی | استودیو یکنو

به عکاسی صنعتی نیاز دارید؟

وقتی که برای تهیه یک عکس صنعتی با یکی از استودیوهای عکاسی مرتبط با عکاسی صنعتی تماس بگیرید، احتمالا چند فاکتور برای شما مهم خواهد بود.

زمان تحویل عکس صنعتی

به اهمیت زمان توجه کنیم. می‌توانیم یک تصویر از محصول خود با بهترین کیفیت در زمان نامناسب داشته باشیم. نتیجه چه خواهد بود؟ طبیعی است که رضایت کارفرما جلب نخواهد شد. فرض کنید شما هر هفته در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای روزهای پنجشنبه برنامه ریزی کرده اید.  برای این روز خاص، پستی برای محصولاتتان در نظر گرفته اید. حال اینکه استودیو عکاسی صنعتی، تصویر مدنظر شما را جمعه ی آن هفته به دست شما برساند. مشخص خواهد بود که زمان از دست رفته بر نخواهد گشت. شما دیگر نمی‌توانید در روزی که از دست داده اید، پست خود را قرار دهید. نتیجه اینکه زمان تحویل عکس های صنعتی به دست مشتریان حائز اهمیت بوده و عدم رعایت این موضوع، به مرور مشتری را دلسرد خواهد کرد.

کیفیت عکس صنعتی

این موضوع پوشیده بر هیچ کس نیست که وقتی شما به سراغ عکاسی صنعتی می‌روید؛ المان کیفیت جز اولویت های شما خواهد بود. همین موضوع شما را به سمت عکاسی صنعتی سوق داده است. پس قطعا عکسی که دریافت میکنید؛ باید دارای تفاوت بسیار کیفی در قیاس با عکس های معمولی باشد.

این موضوع نیازمند توجه به میزان هزینه و قیمت پرداختی شما دارد. بله هزینه! 

هزینه عکاسی صنعتی

نسبت به قیمت و هزینه ای که برای عکاسی صنعتی باید صورت پذیرد؛ دیدگاه های متفاوتی وجود دارد. عده ای بر این باورند که اگر بتوانند چند هزارتومان برای هر فریم عکسی که دریافت می‌کنند؛ تخفیفی بدست آورند؛ بازی را برده اند. غافل از اینکه، هیچ تخفیف و ارزانی بی دلیل نیست. البته هر گرانی هم دلیل خاصی را دنبال نمی‌کند.
قیمتی که هر استودیو عکاسی مرتبط با عکس صنعتی، برای عکس های خود تعیین می‌کند؛ اگر فاکتور انصاف در آن لحاظ شده باشد؛ المان های بسیاری در آن نقش بازی کرده اند تا قیمت آن به دست شما برسد. هزینه تجهیزات و نگهداری از تجهیزات عکاسی، هزینه مکان مورد نیاز برای عکاسی صنعتی، هزینه پرسنل، هزینه های جانبی برای ایجاد رضایت مشتریان، تبلیغات و هزینه های بسیار دیگر از مواردی است که تگ قیمتی عکس صنعتی را مشخص می‌کند.
طبیعی است که باید به رضایت مشتریان در حوزه قیمت توجه داشت اما هزینه پایین و عدم بازدهی کافی، هر استودیویی را به تعطیلی خواهد کشاند.
با توجه به این موضوع باید بگوییم که 
استودیو داران عزیز؛ گران فروشی ممنوع!
صبر کنید! (برای شما هم نکته ای داریم )
مشتری عزیز؛ چانه زنی؛ ممنوع! 
ما اصل انصاف را برای شما در نظر خواهیم گرفت، شما نیز اصل بقا برای مجموعه را در نظر بگیرید.
از بحث شیرین قیمت گذاری در صنف عکاسی که بگذریم؛ کاربرد عکاسی صنعتی در انواع حوزه ها اهمیت پیدا می‌کند.

برخی از نمونه های استودیو یکنو را ببینید:

راه ارتباطی از طریق واتس اپ: ۰۹۱۹۴۷۱۳۰۴۷

انواع عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی در ثبت تصاویری مانند محصولات، روزنامه، طلا و جواهرات، کاتالوگ، مواد غذایی، تجهیزات مختلف (الکترونیک، مدلینگ)، ماشین آلات صنعتی، مکان ها و فرآیندهای تولید و موارد بسیاری دیگر، نقش پررنگی ایفا میکند. عکاسی صنعتی برای کسانی که در این حرفه و حیطه کاری زبردست هستند.‌ می‌تواند یک بازار بسیار عالی و پرسود باشد به شرطی که اصول کامل آن رعایت شود. انواع عکاسی صنعتی؟ همانطور که گفته شد، این حوزه کاری زیر شاخه های فراوانی دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم؛

عکاسی تبلیغاتی 

به نمایش گذاشتن و ارائه یک محصول یا کالا، خدمات مختلف و برندسازی شرکت های حقوقی و حقیقی در قالب عکاسی با کیفیت، عکاسی تبلیغاتی محسوب می‌گردد. طیف گسترده عکاسی تبلیغاتی در زمینه های مختلفی مانند مجله و روزنامه ها، بروشور، کاتالوگ و غیره و همینطور بنرهای بزرگ شهری که در راستای برندسازی تلاش می‌کنند؛ در نظر گرفته می‌شود.

لازم است بگوییم؛ عکاسی تبلیغاتی پس از آنکه موضوعیت آن مشخص شد در وب سایت ها، تبلیغات مختلف تلویزیونی و رسانه های اینترنتی، تبلیغات ویدئویی مانند سایت آپارات، بیلبوردها مورد استفاده خواهد بود. اگر نگوییم محبوب ترین؛ باید اعتراف کنیم که عکاسی تبلیغاتی از محبوب ترین بخش های عکاسی صنعتی می‌باشد.

عکاسی تبلیغاتی، از هنرهای مختلفی جهت به سرانجام رساندن یک محتوای بصری استفاده می‌کند. زمانی که یک عکاس تبلیغاتی، در این زمینه فعالیت می‌کند؛ باید دارای توانایی بالا در درک موضوعیت عکاسی تبلیغاتی بوده و ارتباط گیری با نیاز کارفرما را در دستور کار خود قرار دهد. کار کردن با کارفرماهای مختلف در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی؛ تا حدودی مشکل خواهد بود. افرادی که در زمینه تولید و عرضه محصول به سراغ عکاسی تبلیغاتی می‌روند؛ دارای وسواسی قابل توجه بوده که رسیدن به رضایت نسبی در اینگونه افراد، آسان نیست. پس عکاسی تبلیغاتی یک موضوع دو طرفه خواهد بود. هم عکاس و هم کارفرما باید با درک متقابل یکدیگر برای نتیجه ای مطلوب تلاش کنند.

جا داراد اشاره کنیم که عکس تبلیغاتی، نباید تنها با کیفیت و فریبنده باشد. باید چشم‌نواز، سرگرم کننده و جذاب نیز باشد. یک عکس تبلیغاتی نباید فقط توجه مشتری را جلب کند، بلکه باید بتواند مشتری را متقاعد کند که به این خدمات یا کالا نیاز دارد. به دلیل اینکه عکاسی تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد؛ در این باره به صورت جداگانه در صحفه عکاسی تبلیغاتی صحبت کرده ایم.

عکاسی جواهرات (طلا و جواهر)

عکاسی جواهرات (عکاسی طلا و جواهر) به دلیل استقبال ویژه ای که در ایران از آن می‌شود؛ معمولا یک فیلد جداگانه ای از عکاسی صنعتی در نظر گرفته می‌شود. با این وجود عکاسی جواهرات هم یکی از شاخه های عکاسی صنعتی است. این شاخه از عکاسی در قلب صنعت طلا و جواهر جا خوش کرده است. باید اشاره کنیم که نبودن عکس با کیفیت در صنف طلا و جواهر، لطمه بزرگی به فروش آن ها خواهد زد. در هر منطفه و فضایی که مربوط به طلا و جواهر باشد (حتی اگر مربوط هم نباشد؛ مانند بنرهای شهری) عکس های با کیفیت و دقیق طلا و جواهر که جزییات بالایی را شامل می‌شود، دیده خواهد شد. 

لازم است بدانیم که عکاسی جواهرات باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد تا نتیجه ای که مدنظر اصناف طلا و جواهر است، بدست آید.

عکاسی غذا 

برای کسانی که در حوزه عکاسی صنعتی فعالیت دارند؛ عکاسی غذا بسیار هیجان انگیز است. در کنار هیجان خاصی که این نوع عکاسی دارد؛ عکاسی از غذا؛ کمی سخت هم می‌باشد. شاید بپرسید چرا؟! به شما می‌گوییم که دیدن غذاهای مختلف و صرفا عکاسی از آن ها، در حالی که کمی گشنه هم باشیم، کاری بسیار دشوار خواهد بود. این شاخه از عکاسی سابقه ای طولانی در عکاسی صنعتی محسوب می‌گردد. 

از زمانی که عکاسی صنعتی خیلی مورد توجه قرار گرفت و رستوران ها رقابتی قابل توجه با یکدیگر پیدا کردند؛ عکاسی غذا در راس توجه رستوران داران قرار گرفته است. البته که عکاسی غذا ترفندهای بسیاری برای جذاب تر کردن ظاهر یک غذا را فراهم می‌آورد و صرفا قرار نیست آن تصویر اشتهاآور، دقیقا همان چیزی باشد که قرار است بر روی میز، روبه روی ما قرار گیرد. 

نورپردازی یکی از آیتم های دارای اهمیت در شاخه عکاسی غذا است. با این وجود ساختن ظاهری جذاب از یک غذا، تنها به تجهیزات عکاسی در این زمینه نیاز ندارد. به طور سربسته به شما می‌گوییم که چیزی که از روبه رو در تصویر می‌بینید؛ در پشت غذا کلی وصله و پینه شده است! بگذریم!! نوبت می‌رسد به عکاسی از محصول! 🙂 نه صبر کنید؛ این را هم اضافه کنیم که استودیو یکنو در زمینه عکاسی غذا کمی حساس تر از بقیه شاخه های عکاسی عمل می‌کتد. پس ما با در ارتباط باشید تا جزییات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

عکاسی محصول 

عکاسی محصول، از گسترده ترین شاخه های عکاسی صنعتی است. چرا؟! 

این نوع عکاسی به دلیل گستردگی محصولات مختلف که هرکدام ظاهری متفاوت دارند؛ جز بزرگترین شاخه های عکاسی صنعتی قرار گرفته است. اگر شما بخواهید از برند چی توز (دینافود) عکس بگیرید؛ نوع بسته بندی با برند دیگری که به عنوان مثال در زمینه لوازم آرایشی می‌باشد، متفاوت خواهد بود.

برای نمایش ویژگی‌های محصولات خود، داشتن عکس دقیق با جزییات کامل، امری ضروری است. همچنین تبلیغات گسترده ای که در حال حاضر شکل می‌گیرد؛ عکاسی محصول را در خود به عنوان یک فاکتور از چندین فاکتوری که لازم است، جای داده است.

عکاسی نمای داخلی

زمانی که از ساختمان ها، بناها و داخل ساختمان های مختلف عکاسی کنیم؛ در شاخه عکاسی نمای داخلی یا عکاسی معماری ورود کرده ایم. عکاسی از خانه، رستوران و اصناف مختلف که معمولا برای ثبت یک رزومه یا نمایش پروژه ای اتفاق می‌افتد؛ همگی عکاسی معماری خواهند بود. نورپردازی در عکاسی نمای داخلی ساختمان ها یک فاکتور مهم است که توجه به آن کیفیت عکاسی را بالا می‌برد. می‌توان به جرات گفت که اکثریت اصناف پروژه محور در زمینه ساختمان و بنا، نیازمند به عکاسی معماری هستند. چون همه ما در شغلی که فعالیت می‌کنیم؛ نیازمند ارائه پروژه ای که انجام داده ایم، هستیم.

عکاسی ماشین

معمولا کمپانی های تولید ماشین که به صورت گسترده فعالیت دارند، عکاسی ماشین را توسط تیم تخصصی خودشان انجام می‌دهند. این نوع عکاسی که معمولا در فضای باز و ماشین در حالِ حرکت صورت می‌گیرد؛ فاکتورهای به خصوصی را شامل می‌شود. از مواردی که خیلی اهمیت دارد این است که وقتی نسل جدید یک ماشین عرضه می‌گردد؛ عکاس متخصص در این زمینه باید تمامی قسمت های به روز شده نسل جدید نسبت به نسل قبلی را در کادر عکاسی خود لحاظ کند تا بینندگان این تغییرات را به وضوح و شکلی جذاب، ببینند. البته که علاوه بر توجه به خصوصیات یک برند، در عکاسی ماشین؛ باید به جلوه بصری کامل ماشین از نماهای مختلف، به صورت ایستاده و در حال حرکت نیز توجه شود.

عکاسی هوایی

زمانی که عکاسی صنعتی به سمتی حرکت کند که عکس ها را از ارتفاع بالایی بگیریم؛ عکاسی صنعتی هوایی به دست می‌آید. عکس هایی که در این فیلد گرفته می‌شود؛ با استفاده از دوربین هایی بسیار پیشرفته خواهند بود.

نحوه عکاسی در زمینه عکاسی هوایی، با استفاده از هواپیماها، هلیکوپترها، چترهای نجات، بالون و غیره خواهد بود.

عکاسی خبری 

عکس هایی که در عکاسی خبری گرفته ‌می‌شود، زمانی دارای اهمیت می‌شوند که از لحاظ خبری دارای ارزش بالایی باشد. عکس های خبری با وجود اینکه با سرعت بیشتر و زمان کمتری به ثبت می‌رسند؛ همیشه آسان نیستند. گرفتن عکس های خبری همیشه در یک موقعیت بدون خطر اتفاق نمی‌افتد. فرض کنید که شما برای سایتی که مطالب مرتبط با حیات وحش را پوشش می‌‌دهد؛ عکاسی کنید. نیازی نیست خطراتی که در پیش روی عکاس در آن لحظه و ثبت عکس می‌باشد را بیان کنیم. چون اکثریت ما با خطرات جانی حیات وحش آشنا هستیم. البته همیشه هم اینطور نیست. عکاسی از جلسه های خبری که روزانه اتفاق می‌افتد؛ کم خطرتر و آسان تر خواهد بود. برای نمایش یک واقعیت و اثرگذاری بیشتر آن موضوع خبری؛ عکاس حوزه خبر، باید بسیار هوشمند باشد. 

عکاسی ورزشی که به بسیار در لحظه اتفاق می‌افتد؛ از زیر مجموعه های عکاسی خبری است. این عکاسی بسیار وابسته به زمان است. چرا که هیجانات مربوط به ورزش، بسیار اوج لحظه ای داشته و در صورتی که شات دوربین به موقع نخورده باشد، نتیجه آن توجه کاربران را به خود معطوف نخواهد کرد.

عکاسی ورزشی با وجود اینکه زمان در آن نقش ویژه ای را بازی می‌کند؛ ثبت یک تصویر ماندگار در این شاخه می‌تواند سالیان زیادی در محافل مختلف مورد استفاده قرار گیرد. پس به طور خلاصه باید بگوییم که در کمترین زمان، ماندگارترین لحظه ها را ثبت کردن؛ از ویژگی های مهم عکاسی ورزشی است.

سخن پایانی

عکاسی صنعتی، مجموعه ای از فعالیت های مرتبط با عکاسی است که در کنار یکدیگر خروجی مطلوبی را به کاربران ارائه می‌دهد. در کنار تجهیزات مورد نیازی که عکاسی صنعتی نیاز دارد؛ عکاس و ویرایشگری حرفه ای نیز بسیار حائز اهمیت است. عکاس صنعتی باید زمان را فاکتوری مهم در زمینه عکاسی صنعتی لحاظ کرده و درک متقابلی از نیاز مشتریان داشته باشد. ویرایشگر نقاط ضعف ها را از بین برده و خروجی نهایی را ارائه می‌دهد. تجهیزات جانبی دیگر مانند نور و دکور هم اهمیت بالایی دارد. 

عکاسی صنعتی به برندسازی شما کمک می‌کند تا بهتر دیده شوید. این نکته ای است که هر برند موفقی به آن توجه خواهد داشت.

تلگرام استودیو یکنو

تلگرام یکنو

برای دیدن مطالب و توضیحاتی که استودیو یکنو ارائه می‌دهد.؛ تلگرام استودیو را دنبال کنید.
کلیک کنید

اینستاگرام استودیو یکنو

اینستاگرام یکنو

برای دیدن نمونه های روزانه استودیو یکنو، می‌توانید اینستاگرام استودیو را دنبال کنید
کلیک کنید

به عکاسی صنعتی نیاز دارید؟ تماس بگیرید: ۸۸۸۱۲۵۲۵-۰۲۱