تعرفه عکاسی و تیزر استودیو یکنو

تعرفه عکاسی

عکاسی داخل استودیـــــــــو:

زمینه ســــــاده:

دکوراتیـــــــــو:

همراه با مدل:

عکاسی محیطی:

فضای خط تولید، پرسنل، انبار، فضای کار، ماشین آلات و غیره.
دکوراسیون داخلی، پروژه های معماری، عکاسی ساختمان، مجتمع مسکونی، تجاری، اداری و عکاسی شهری

نمونه های عکس استودیو یکنو را دیده اید؟ اینجا ببینید!

نرخ های اعلام شده، به طور دقیق نبوده و این قیمت ها برای اطلاع حدودی قیمت و برنامه ریزی در همکاری ذکر گردیده است. پس از مشاوره با شمــــا عزیزان، تعیین دقیق نرخ صورت می پذیرد.

نکتـه ۱: تعرفه های بالا برای محصولاتی که جنـــس آن ها شیـــــــشه و یا فلز می باشد (محصولات دارای انعکاس)؛ ۲۰ درصد بیشتر خواهد بود.

نکتـه ۲: در صورتی که عکاســی خارج از فضای استودیو یکنـــــــــو (به خواست مشتری) در نظر گرفتـــــه شود، هزینــــــــه های جانبی ماننــــد رفت و آمد، حمل تجهیزات عکاسی و زمان اضافه ای که برای عکاسی به وجود می آید؛ به تعرفه اولیه اضافه خواهد شد. (این هزینه پس از هماهنگی با مشتــــری عزیز، اعلام می گردد)

نکتـه ۳: برای ساخت تیزر، آیتم های مختلفی در تعیین قیمت، نقش بازی می کنند؛ استفاده از موشن گرافیک در ویدئو، استفاده از گوینده برای تیزر، پهپاد و دیگر تجهیزات همگی باعث تغییر در نرخ تعرفه ساخت ویدئو خواهند شد. همچنین فیلمبرداری در محیط خارج از استودیو، هزینه های جانبی مانند حمل و جابه جایی تجهیزات و نیرو را به همراه خواهد داشت. برای ساخت ویدئو با سناریو مشخص، نیاز به برگزاری جلسه به مشتریان و تعیین مسیر فکری و اجرایی پروژه می باشد.

با ما در ارتباط باشید:

راه ارتباط تلفنی: ۲۵ ۲۵ ۸۱ ۸۸ ۰۲۱

طراحی، اجرا و سئو "دو هشت" dohasht

www.dohasht.com