تخفیف های استودیو یکنو

میخواهیم یک موضوع هیجــان انگیز را با شما عزیزان در میان بگذاریم. 

وقتی به یک خرید یا همکاری فکر می کنیم؛ در کنار المان هایی که موثر هستند تا آن خرید یا همکاری شکل بگیرد؛ چه چیزی همیشه برای ما یک شور و هیجان خاص خواهد داشت؟! بله درسته!! تخفیف!! 

استودیو یکنو؛ درون سایت برای شما عزیزان تخفیفات هیجان انگیزی در نظر گرفته است. سوال اول: چند درصد تخفیف؟!

از 5 تا 20 درصد!

حال برای شما سوال بعدی پیش می آید که چگونه می توانید از این تخفیفات بهره مند شوید!؟ در ادامه این موضوع را برایتان شرح خواهیم داد.

advanced divider

توو سایت بگرد! تخفیف بِبر!

ما در صفحات سایت یک سری کد تخفیف به صورت مخفی، قرار داده ایم. کافی است که در صفحات مختلف سایت جستجو کنید تا تخفیف مورد نظر خود را بیابید. پس از اینکه صفحه ها را باز می کنید؛ در صورتیکه داخل آن صفحه، کد تخفیفی گنجانده شده باشد؛ تخفیف به مانند تصویر زیر، به صورت خودکار ظاهر می گردد (پس بهتره صفحه رو زود نبندید): 

دقت کنید که هر کدام از تخفیفاتی که برنده می شوید (و بر روی صفحه ظاهر می شوند)؛ دارای یک کد هستند. شما با برداشتن کد مورد نظر و تماس با دفتر استودیو یکنو و اعلام کد؛ در همکاری با ما از تخفیف بهره مند شوید.

راستی! یک نکته را فراموش نکنیم!!

کدها تاریخ انقضا دارند

دقت کنید که این کدها به صورت ماهانه تغییر می کنند(هم خود کدها هم صفحاتی که کدها قرار می گیرند) و در صورتیکه کدی برنده شدید و از آن استفاده نکردید و همچنین، پس از مدتی سایت را مجدد باز کرده اید(بیش از یک ماه)؛ لازم است به دنبال کدهای جدید بگردید. چون کد شما تنها یک ماه اعتبار دارد (در هر ماه شمسی، کدها تغییر می کنند)